BusinessTime (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Main Menu
az: Əsas menyu
