Busy (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार
