Busy (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: next
ar: التالي

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
