Busy (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Link
gu: કડી

en: Help
gu: મદદ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
