Button Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: System
ar: النظام

en: Button
ar: زر

en: Entity
ar: الكيان

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد
