Button Field (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Button
gl: Botón

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Title text
gl: Texto do título

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación
