BxSlider - Views slideshow integration (7.x-1.44) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Mode
az: Rejim

en: General
az: Əsas

en: Pager
az: Peycer

en: Pager type
az: Çağrı cihazı növü
