BxSlider - Views slideshow integration (7.x-1.45) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: all
lt: visi

en: Views
lt: Vaizdai

en: Mode
lt: Būdas

en: next
lt: toliau

en: General
lt: Bendras

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: custom
lt: savitas

en: Auto Start
lt: Automatinis paleidimas
