BxSlider - Views slideshow integration (7.x-1.51) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: all
ar: الكل

en: Views
ar: الرؤى

en: Mode
ar: النمط

en: next
ar: التالي

en: General
ar: عام

en: Video
ar: فيديو

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: visible
ar: ظاهر
