Bynder (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Search
lt: Paieška

en: Filters
lt: Filtrai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
