Bynder (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Tags
ar: وسوم

en: Search
ar: بحث

en: Media
ar: ميديا

en: Filters
ar: المرشحات

en: image
ar: صورة

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
