BYU Theme (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Gray
tr: Gri

en: Black
tr: Siyah

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: My Account
tr: Hesabım

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
