BYU Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Gray
ar: رمادي

en: Black
ar: أسود

en: Featured
ar: متميز

en: Highlighted
ar: مبرز
