BYU Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Gray
az: Boz
