BYU Theme (7.x-3.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Link Color
de: Link-Farbe

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Gray
de: Grau

en: Black
de: Schwarz

en: Featured
de: Hervorheben

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Menu Settings
de: Menüeinstellungen

en: My Account
de: Mein Konto

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Navy
de: Navy-Blau

en: Callout one
de: Callout eins

en: Callout two
de: Callout zwei

en: Callout three
de: Callout drei

en: Footer one
de: Fußzeile eins

en: Footer two
de: Fußzeile zwei

en: Footer three
de: Fußzeile drei

en: Footer four
de: Fußzeile vier

en: Action Links
de: Aktionslinks
