CacheFlush (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Create
gl: Crear

en: Table
gl: Táboa

en: Wildcard
gl: Comodín

en: TRUE
gl: VERDADEIRO

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
