CacheFlush (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Preset Name
pt: Nome do Preset

en: Update
pt: Atualizar

en: Create
pt: Criar

en: Table
pt: Tabela

en: Note
pt: Nota

en: Wildcard
pt: Curinga

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Cron
pt: Agendador de tarefas

en: TRUE
pt: VERDADEIRO

en: Add new preset
pt: Adicionar novo preset

en: Delete preset
pt: Apagar preset

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: administration
pt: Administração

en: All caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.
