CacheFlush (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: Preset Name
id: Nama Preset

en: Update
id: Perbarui

en: Create
id: Buat

en: Table
id: Tabel

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: All caches cleared.
id: Semua cache dibersihkan.
