CacheFlush (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Preset Name
uk: Назва набору правил

en: Update
uk: Оновити

en: Create
uk: Створити

en: Table
uk: Таблиця

en: Note
uk: Примітка

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Cron
uk: Крон

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Add new preset
uk: Додати новий набір правил

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: Presets
uk: Конфігурації

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: All caches cleared.
uk: Всі кеші очищено.
