CacheFlush (7.x-3.0-alpha1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Filter
he: סינון

en: Table
he: טבלה

en: Note
he: הערות

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Pattern
he: פורמט

en: Operation
he: פעולה

en: Full
he: מלא

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: any
he: הכל

en: TRUE
he: חיובי

en: Processing
he: בתהליך

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: Presets
he: קבועים מראש

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: All caches cleared.
he: כל המטמונים נוקו.
