CacheFlush (7.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Table
te: పట్టిక

en: Full
te: పూర్తి

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం
