CacheFlush (7.x-3.0-rc2) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: enabled
da: aktiveret

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: disabled
da: deaktiveret

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Table
da: Tabel

en: Note
da: Bemærk

en: Wildcard
da: Joker

en: Pattern
da: Mønster

en: Operation
da: Handling

en: Full
da: Fuld

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: any
da: alle

en: TRUE
da: SAND

en: Processing
da: Behandler

en: The update has encountered an error.
da: Opdateringen stødte på en fejl.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: Delete selected content
da: Slet det valgte indhold

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
da[0]: Er du sikker på, at du ønsker at slette dette element?
da[1]: Er du sikker på, at du ønsker at slette disse elementer?

en: Entity id
da: Entity ID
