CacheFlush (7.x-3.0-rc2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Processing
hy: Մշակվում է
