CacheFlush (7.x-3.0-rc2) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afişează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created
ro: Creat

en: Filter
ro: Filtru

en: Table
ro: Tabel

en: Wildcard
ro: Metacaracter

en: Pattern
ro: Model

en: Operation
ro: Operație

en: Full
ro: Complet

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: any
ro: orice

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: Processing
ro: În procesare

en: The update has encountered an error.
ro: Actualizarea a întâmpinat o eroare.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare şi procesarea nu a fost finalizată.

en: Delete selected content
ro: Șterge conținutul selectat

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ro[0]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți acest element?
ro[1]: Sunteți sigur că vreți să ștergeți aceste elemente?
