CacheFlush (7.x-3.0-rc3) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Filter
fa: فیلتر

en: Table
fa: جدول

en: Note
fa: یادداشت

en: Pattern
fa: الگو

en: Operation
fa: عملکرد

en: Full
fa: کامل

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: any
fa: همه

en: Cron
fa: کرون

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: Delete selected content
fa: حذف محتوای انتخابی

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
fa[0]: آیا از حذف این مورد اطمینان دارید؟
fa[1]: آیا از حذف این موارد اطمینان دارید؟

en: Entity id
fa: شناسه عنصر

en: All caches cleared.
fa: حافظه‌های موقت تخلیه شدند.
