CacheFlush (7.x-3.0-rc3) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Processing
ur: زیرِ عمل
