CacheFlush (7.x-3.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Table
nl: Tabel

en: Note
nl: Notitie

en: Wildcard
nl: Joker

en: Pattern
nl: Patroon

en: Operation
nl: Bewerking

en: Full
nl: Volledig

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: any
nl: elke

en: Processing
nl: Verwerken

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: Clear All
nl: Alles legen

en: Presets
nl: Instellingen

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Delete selected content
nl: Geselecteerde inhoud verwijderen

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: All caches cleared.
nl: Alle caches geleegd
