Calendar (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Item
ur: شے

en: Group
ur: گروپ

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Items
ur: سرخیاں
