Calendar (7.x-3.0-rc1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Time
az: Vaxt

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Items
az: Elementlər

en: Month
az: Ay

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Hour
az: Saat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: No link
az: Link yoxdur
