Calendar (7.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Time
lt: Laikas

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Custom
lt: Savitas

en: Items
lt: Elementai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Key
lt: Raktas

en: Calendar Legend
lt: Kalendoriaus legenda

en: Add to calendar
lt: Pridėti prie kalendoriaus

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Hour
lt: Valanda

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Before @time
lt: Prieš @time
