Calendar (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hour
hy: Ժամ
