Calendar (7.x-3.4) - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: more
nl: meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Time
nl: Tijd

en: Maximum items
nl: Maximaal aantal items

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: Never
nl: Nooit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Calendar
nl: Kalender

en: Day
nl: Dag

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Key
nl: Sleutel

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
nl: <p>Bekijk de volledige documentatie op !link.</p>

en: Calendar Legend
nl: Kalender legenda

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Hour
nl: Uur

en: Apply
nl: Toepassen

en: For all users
nl: Voor alle gebruikers

en: No link
nl: Geen link

en: Add @name
nl: @name toevoegen

en: First letter of name
nl: Eerste letter van de naam

en: First two letters of name
nl: Eerste twee letters van de naam

en: Abbreviated name
nl: Afgekorte naam

en: Show week numbers
nl: Weeknummers tonen

en: Too many items
nl: Te veel items

en: Show maximum, add 'more' link
nl: Toon maximum, voeg een 'meer'-link toe

en: Hide all, add link to day
nl: Verberg alles, voeg een link toe naar de dag

en: Behavior when there are more than the above number of items in a single day. When there more items than this limit, a link to the day view will be displayed.
nl: Gedrag wanneer er meer dan het hierboven vermeldde aantal items in één enkele dag zijn.  Wanneer er meer items dan deze limiet zijn, wordt er een link naar de dagweergave getoond.

en: Click to see all @count events
nl: Alle @count evenementen bekijken

en: Views plugin to display views containing dates as Calendars.
nl: Een plugin voor Views om views met datums als kalenders weer te geven.

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: View the calendar.
nl: Kalender weergeven.

en: Add new date link
nl: Nieuwe datumlink toevoegen

en: Display a link to add a new date of the specified content type. Displayed only to users with appropriate permissions.
nl: Toon een link om een nieuwe datum van het gespecifieerde inhoudstype toe te voegen. De link wordt enkel aan gebruikers met de juiste toegangsrechten getoond.

en: Half hour
nl: Half uur

en: All times
nl: Alle tijden

en: Before @time
nl: Voor @time

en: Empty day
nl: Lege dag

en: If selected, items which span multiple days will displayed as a multi-column row.  If not selected, items will be displayed as an individual column.
nl: Indien geselecteerd zullen items die meerdere dagen overspannen getoond worden als een rij over meerdere kolommen. Indien niet geselecteerd zullen de items in een individuele kolom staan.

en: Do not display overlapping items
nl: Overlappende items niet weergeven.

en: Asc
nl: Oplopend

[ctx: datetime]
en: All day
nl: Hele dag

en: Displays each selected node as a Calendar item.
nl: Geef elke geselecteerde node als een kalenderitem weer.

en: Upcoming events block
nl: Blok voor aanstaande evenementen

en: Legend Colors
nl: Kleurenlegenda

en: Set a hex color value (like #ffffff) to use in the calendar legend for each content type. Items with empty values will have no stripe in the calendar and will not be added to the legend.
nl: Stel een HEX-kleurwaarde (zoals #FFFFFF) in om voor elk inhoudstype in de legenda van de kalender te gebruiken. Items met een lege waarde zullen zonder streep in de kalender verschijnen en worden niet toegevoegd aan de legenda.

en: Based on Content Type
nl: Gebaseerd op het inhoudstype

en: Based on Taxonomy
nl: Gebaseerd op de taxonomie

en: Based on Organic Group
nl: Gebaseerd op Organic Group

en: Calendar type
nl: Kalendertype

en: Display as mini calendar
nl: Als minikalender weergeven

en: '@color' is not a valid hex color
nl: '@color' is geen geldige hexadecimale kleur

en: Calendar administration.
nl: Kalenderbeheer.

en: Calendar Entities
nl: Agenda-items

en: Track current date in session
nl: De huidige datum in de sessie bijhouden

en: For authenticated users
nl: Voor geverifieerde gebruikers
