Callblast (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Send invitation
fa: ارسال دعوتنامه

en: Language
fa: زبان

en: Audio
fa: صوتی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: Organization
fa: سازمان

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.
