Callblast (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Groups
ne: समूह

en: Send invitation
ne: निम्तो पठाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क
