Callblast (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Language
ur: زبان

en: Email
ur: ای میل

en: debug
ur: تفصیلات
