Callblast (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Groups
ar: مجموعات

en: Send invitation
ar: أرسل الدعوة

en: Language
ar: اللغة

en: Audio
ar: الصوت

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Start
ar: البداية

en: debug
ar: تنقيح

en: Basic page
ar: الصفحة الأساسية

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ar: استخدم <em>الصفحات الأساسية</em> للمحتوى الثابت، مثل صفحة 'عن الموقع'.
