Callblast (7.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Groups
it: Gruppi

en: Send invitation
it: Invia invito

en: Language
it: Lingua

en: Email
it: E-mail

en: Contact
it: Contatto

en: Start
it: Inizio

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: Phone number
it: Telefono

en: Organization
it: Organizzazione

en: Not processed
it: Non processato

en: Basic page
it: Pagina base

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
it: Utilizza <em>pagine di base</em> per i tuoi contenuti statici come ad esempio per una pagina 'Chi siamo'.
