Callblast (7.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Groups
tr: Gruplar

en: Send invitation
tr: Davetiye gönder

en: Language
tr: Dil

en: Audio
tr: Ses

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Start
tr: Başlangıç

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: debug
tr: hata ayıklama

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Welcome!
tr: Hoş geldiniz!
