Callblast (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Groups
az: Qruplar

en: Language
az: Dil

en: Contact
az: Kontakt
