Callblast (7.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Groups
id: Grup-grup

en: Send invitation
id: Kirim undangan

en: Language
id: Bahasa

en: Contact
id: Kontak

en: Start
id: Mulai

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Basic page
id: Halaman dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
id: Gunakan <em>halaman dasar</em> untuk konten statis Anda, seperti halaman 'Tentang kami'.
