Callblast (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Language
lt: Kalba

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Start
lt: Pradžia

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: debug
lt: derinimas

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
