Campaignion (7.x-1.10) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Done
ne: भयो

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: active
ne: सक्रिय

en: OK
ne: ठिक छ

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: is
ne: छ

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: and
ne: र

en: Translate
ne: अनुवाद
