Campaignion (7.x-2.14) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: none
bg: не

en: Node ID
bg: Номер

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Done
bg: Готово

en: Post
bg: Публикация

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: active
bg: активен

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други

en: Your email
bg: Твоят мейл

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Less than
bg: По-малко от

en: from
bg: От

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Apply
bg: Търси

en: is
bg: е

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: contains
bg: съдържание

en: and
bg: и

en: Delete contact
bg: Изтрива контакт

en: Translate
bg: Преведи

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
bg: Прочети още<span class="element-invisible"> about @title</span>
