Campaignion (7.x-2.15) - en to be translation catalogue (66 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Groups
be: Групы

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: none
be: няма

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Done
be: Зроблена

en: Post
be: Допіс

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: active
be: актыўны

en: Widget
be: Віджэт

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Features
be: Функцыі

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: contains
be: утрымлiвае

en: Machine name
be: Машынная назва

en: and
be: і

en: Delete contact
be: Выдаленне кантакта

en: Translate
be: Перакласці

en: Draft
be: Чарнавік

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
be: Больш падрабязна<span class="element-invisible"> аб @title</span>
