Campaignion (7.x-2.16) - en to fy translation catalogue (25 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Save
fy: Bewarje

en: To
fy: Oan

en: Comment
fy: Reaksje

en: active
fy: aktyf

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: from
fy: fan

en: !name field is required.
fy: Fjild !name is ferplicht.

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Translate
fy: Oersette

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
fy: Mear lêze<span class="element-invisible"> oer @title</span>
