Campaignion (7.x-2.17) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Lists
sr: Листе

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Newsletter
sr: Билтен

en: contains
sr: садржи

en: Draft
sr: Предлог
