Campaignion (7.x-2.18) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
