Campaignion (7.x-2.18) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Email address
os: Email адрес

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Save
os: Ныффысс
