Campaignion (7.x-2.18) - en to ug translation catalogue (46 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Done
ug: تۈگىدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: OK
ug: جەزملەش

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: is
ug: ئۈچۈن

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Draft
ug: كوپىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ug: داۋامى<span class="element-invisible">   @title</span>
