Campaignion (7.x-2.19) - en to my translation catalogue (50 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Submission information
my: ရေးသားပေးပို့မှုသတင်းအချက်အလက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
my: <span class="element-invisible"> ဆက်ဖတ်ရန် @title</span>
